back to top

Реклама в Театрі Кіно "Люм'єр"

Розміщення реклами в кінотеатрах є надзвичайно ефективним за рахунок її дії на платіжоспроможну аудиторію, а саме така аудиторія і відвідує кінотеатри. Важливим і цікавим є поєднання Вашої фірми з іміджем всесвітньо відомих кінозірок та популярних кіногероїв.
Кінотеатральна індустрія стрімко зростає. Ходити в кіно стало модно.Мабуть, тільки в кінотеатрах Ви можете побачити такі забуті нами черги за квитками.Сьогодні в кінотеатрі ми маємо можливість в розважальній формі рекламувати Ваш продукт. Вдало прорекламовані бренди свідчать про те, що комплексні рекламні можливості необмежені. Про деякі з них ми розповімо далі... Термін рекламної кампанії може бути розділений на тижневі цикли, в такому разі вартість пакету рекламних послуг ділиться пропорційно. У випадку замовлення Вами комплексної реклами пропонуються знижки. Оплата здійснюється в гривнях по комерційному курсу на день проплати.

Наша адреса: 
Театр Кіно "Люм'єр"
м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського,3
тел. 505520, факс 505530

тел.(моб) 096-05-05-051; 066-992-0000

e-mail: ifkino@inbox.ru 

1.Лайтбокси
Відвідування хорошого кінотеатру, це – в будь-якому випадку - позитивні емоції.Відвідувач відпочиває та з інтересом розглядає яскраві світлові рекламні щити, на яких не тільки анонси фільмів, а й Ваша реклама.

Особливості та вигоди:
- подвійний ефект – комбінація візуальної привабливості та поліграфічної реклами;
- значний час огляду (не менше1 хвилини);
- сприятливе розміщення серед рекламних плакатів фільмів,портретів акторів, тощо;
- сучасний та вишуканий дизайн носія реклами;
- платіжоспроможна і активна в плані покупок аудиторія.


2.Поліграфія: квиток
Не дочекавшись, поки глядач займе своє місце в залі, зустрічаємо його рекламою вже в касі.Придбавши квиток він обов'язково буде його уважно розглядати, хоча б для того, щоб перевірити ряд та місце в залі. А заодно роздивиться Вашу красиву рекламну картинку. В касі ми маємо унікальну можливість працювати з чітко відсіяною цільовою аудиторією.Глядач сам позиціонує себе, вибираючи квиток різних вартісних категорій.Якщо це квиток у VIP-зону, будь-ласка, отримайте інформацію про презентацію нового салону, чи марки автомобіля.Якщо квиток в недорогий сектор,можна повідомити про можливі акції або розпродажі. 

Особливості та вигоди:
- ефект візитної карточки;
- можливість оформити рекламу у вигляді купону на знижку;
- платіжоспроможна та активна аудиторія аудиторія

Тираж:

20 000 або 50 000 шт

Поліграфія: буклет
Ідучи додому, глядачі обов'язково візьмуть з собою наше яскраве глянцеве видання з анонсами нових фільмів, розкладом сеансів, довідковою інформацією та Вашою рекламою.

Особливості та вигоди: 
- тривалий час дії реклами, яка зберігається на роботі, вдома, в автомобілі...
- розширена аудиторія (за рахунок тих людей, які побачать буклети поза межами кінотеатру);


3. Аудіо оголошення
Приємний, привітний голос повідомляє глядачам перед початком фільму, що їх очікування закінчилось.Просить відключити мобільні телефони і зайняти місця в залі. Після закінчення фільму цей голос прощається з глядачами.
Ми можемо змінити тексти оголошень і стисло розповісти про Вашу компанію або торгову марку.

Особливості та вигоди:
- ненав'язливість;
- приємні асоціації із закінченням очікування;
- платіжоспроможна аудиторія;
- високий рівень запам'ятовуваності


4. Реклама на плазмових панелях
В касовому залі, барах і фойє ми встановили плазмові панелі, що транслюють блок анонсів з новинками кіно. В анонсах використовуються найбільш захоплюючі фрагменти з фільмів, тому глядачі зацікавлено спостерігають за подіями та швидко сприймають інформацію, запропоновану нами. Ваша реклама розміщена між анонсами буде вигідно і ненав'язливо сприйматися глядачами.


5. Реклама на екрані 
Кінотеатр – єдине місце, де потенційний покупець платить гроші за те, щоб повністю присвятити свою увагу перегляду фільму та реклами. Темрява, об'ємний ефект звучання та великий екран підсилюють ефект. Влаштувавшись з відерком поп-корну в зручному кріслі, глядач налаштований на приємне проведення часу, що підвищує ефект Вашої реклами.