back to top

Про кiнотеатр

Театр Кіно «Люм'єр» - відпочинковий комплекс, що знаходиться в самому центрі міста Івано-Франківська.

Інфраструктура театру кіно «Люм’єр»:

-  зали – Смарагдовий ( 247 місць, Love seats) та Рубіновий (147 місць, VIP-зона з окремим входом);
-  крісла – ортопедичні крісла підвищеної комфортності компанії «Euroseating» (Іспанія);
-  звук – семиканальна звукова система компанії Dolby Laboratories (Великобританія);
-  акустика – акустичні системи фірми JBL
- проектор – американської фірми Cristie

  • 1 поверх - кав’ярня «Зерно істини» - зал для некурящих (24 місця), зал для курящих (40 місць).

Сніданки з 8.00 год.
Млинці в асортименті, десерти,  
сендвічі, бургери, 
кава та  кавові коктейлі, 
пиво та пивні коктейлі, 
алкогольні напої,

  • 2 поверх – «Пивне кафе» з літньою терасою

Основний зал (50 місць)
Літня тераса (50 місць)
Страви української та європейської кухні,
бізнес-ланчі, 
фуршетне та дитяче меню
винний лист, коктейльна карта, 
класичні німецькі пивні коктейлі.

  • 3 поверх – кінобар «Сінема» - некурящий зал (40 місць)

сендвічі, бургери, снеки, поп-корн
кава, кава-лате та кавові коктейлі, десерти, 
безкоштовний Wi-Fi 
організація прес конференцій, семінарів
cвяткування дитячого Дня народження.

 

Рубiновий зал

Рубiновий зал

 Смарагдовий зал

Смарагдовий зал

 

Ігор Максимів – автор дизайн-проекту 
Для журналу Дім Експерт

             Буду відвертим : важко втриматись від розповіді про об,єкт, де вперше зміг реалізувати усі свої ідеї, втілити проект на 100% так, як було заплановано до найменших дрібниць. Після погодження кількох варіантів ескізних пропозицій клієнти висловили тільки загальні побажання  щодо планування закладу, зручності роботи  й перебування в ньому . Зі всім, що стосується  стилістики інтер’єрів,  використання матеріалів та залучення виконавців, замовники завжди йшли назустріч.
Сама будівля кінотеатру 1929 р. – надворі панував тоді Ар-деко –останній з великих стилів , якраз у період  між двома світовими. Глянець і металевий блиск, використання фактурних поверхонь, запозичення орнаментальних мотивів древніх культур є характерними ознаками цього стилю. 
А  ще Ар-деко називають стилем золотого часу Голівуду. То  як же було втриматися в рамках розумного, коли сам стиль Храму наймасовішого з мистецтв (вибачайте за пафос ) нам диктує свої правила! Якщо Храм - то з колонами.  Нехай з кіноплівки, але обов,язково золотої! Та ще й на тлі пурпурових стін! Таким підкреслено-урочистим задумано інтер’єр касового  залу кінотеатру, який першим справляє враження на відвідувача. 
Фойє-бар першого поверху – за основу взяли кольори театральної зали –насичений червоний та золотий. До речі, зі стелею тут ми поступили зовсім брутально - відкрили і залишили голими балки залізобетонного перекриття, тільки в незручних місцях прикривши конструктивний “сором” гіпсокартоном. І все це здобрили покриттям  золотого кольору. Текстиль позаду зручного дивану для очікування сеансу – то є  натяк на театральну завісу. А форма світильників запозичена  з театральної гримерки - все разом працює на головну ідею - ви опинились у кіноТЕАТРІ.  
На сходовій, що веде на другий та третій поверхи, небезпідставно зявилось мозаїчне покриття -   замовники дбали і про довговічність використовуваних матеріалів. Логічним продовженням цієї ідеї стало використання  мозаїки в інтер’єрі  кав’ярні першого поверху. Елементи поручнів, що нагадують  проміння сходу  сонця – пряме запозичення  того періоду, коли модним стало звернення до символів древнього Єгипту. І все це на тлі насиченого темно коричневого кольору- він теж став популярним в епоху Ар-деко.
Поштовхом до створення  інтер,єру  другого поверху кінотеатру  були  кольори  пивної пляшки.  Дзеркала тут змушені були ввести  для візуального розширення вузького і довгого приміщення.  До того ж вони буквально несуть на собі певне змістовне навантаження: уважне око розпізнає шишки хмелю, які жартома вплели у нібито автентичний декошний мотив, що прикрашає кожну дзеркальну панель пивного кафе.
Головна ідея інтер’єру третього поверху - кольоровий контраст-  на згадку про чорно-біле кіно. Глянцева  чорна підлога, виготовлена з нових для нашого ринку матеріалів, і в контрасті до неї світлі, майже білі стіни та стеля. Особливо приємними для ока є панелі – натуральний дубовий шпон, що набирався в шаховому порядку чергування напрямку волокон. Замовники  не заперечували навіть проти, здавалось, би зайвих витрат на декоративні екрани для приладів опалення – усе задля ідеї створення автентичного, правдиво тогочасного інтер,єру.  Усі  елементи оздоблення кінотеатру розроблялись після детального ознайомлення із  тогочасними взірцями архітектури та  предметів побуту . І особливо приємним було те, що замовники брали активну участь у цьому процесі (обміну  інформацією).   
А починалось все з того,  як назвуть відреставрований заклад. Серед  безлічі варіантів до фінішу дійшов вже добре знайомий всьому місту - Люм,єр. Кінотеатр названо на честь родоначальників кінематографу, братів Люм,єр. Що  в перекладі з їм рідної французької значить світло.